Wizyta Świętego Mikołaja w klasach 0-3

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

W magiczny środowy poranek uczniowie klas 0-3 mieli niezwykłą przyjemność gościć najbardziej rozpoznawalną postać grudnia – uwielbianego przez dzieci Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Atmosfera w szkole tego wyjątkowego dnia była napełniona radosnym śpiewem, wierszami i błyskiem aparatów fotograficznych, gdy dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć z sympatycznym gościem. Dzieciaki przywitały Mikołaja specjalnymi występami, prezentując urocze piosenki i rymowanki. Niezapomnianym momentem było spotkanie z Mikołajem, który chętnie rozmawiał i żartował z dziećmi.

Każda z grup miała też okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem, które z pewnością na długo pozostaną w sercach dzieci.

Serdecznie dziękujemy Mikołajowi za piękne prezenty i zapraszamy do nas za rok.