Warsztaty z projektu mPotęga

Za nami już wszystkie zajęcia z projektu „Młodzi architekci”, dofinansowanego z fundacji mBanku. Kolejne grupy chętnych uczniów klas 4-6 oraz kilkoro rodziców wzięło udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycielki matematyki: Monikę Frąk, Iwonę Kosztołowicz i Annę Sikorską.

Uczestnicy układali tangramy, rozwiązywali zadania logiczne, składali origami. Wszystkie działania miały na celu rozwijanie logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, samodzielności i kreatywności u uczniów.

Zapraszamy chętnych uczniów klas 4-6 do udziału w konkursie logiczno –matematycznym. Umiejętności z warsztatów na pewno się przydadzą! Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki.

Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych czekają atrakcyjne nagrody.