Warsztaty mikołajkowe

Dnia 29.11.2023r uczniowie klas 5a i 6b odwiedzili Manufakturę Prezentów Świętego Mikołaja w Dębnie. W świątecznej scenerii, z kolędami w tle, degustując potrawy świąteczne,  można było poczuć magię zbliżających się świąt.

Dzieci w roli pomocników Świętego Mikołaja opanowali linię produkcyjną świątecznych pierników, świątecznych stroików i świątecznych krasnali ze skarpety. Każdy uczeń samodzielnie wykonywał swoje ozdoby wykazując się  kreatywnością i pomysłowością. Powstały piękne prace, 3 unikatowe upominki, którymi dzieci  mogą obdarować  w święta bliskie osoby.

Wyjazd do „ Fabryki prezentów”  to niesamowite wydarzenie dla dzieci ,aby utrwalać tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.