Szkolny konkurs recytatorski Jesień wierszem malowana

Dnia 31 października 2023 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski pt. „Jesień wierszem malowana”, którego celem było popularyzowanie wśród uczniów utworów o tematyce jesiennej. Konkurs kierowany był do uczniów klas I – III. Ogółem wzięło w nim udział 24 recytatorów, którzy na tle jesiennej scenografii pięknie recytowali wybrane wiersze, przygotowali tematyczne stroje oraz rekwizyty.

Prezentacje oceniała komisja konkursowa, która po burzliwych obradach ogłosiła wyniki konkursu oraz wręczyła nagrody.

Laureatami w kategorii klas I zostali:

• I miejsce  Antoni Mazur z utworem ,,Jesień”
  • II miejsce Milena Rozborska z utworem ,,Dary Jesieni”
  • III miejsce Kinga Kłos z utworem ,,Jesień”

Laureatami w kategorii klas II-III zostali:

• I miejsce Maja Tarnowska z utworem ,,               Odlot szpaków”

• II miejsce Gabriela Kasztelan z utworem ,, Pora wesoła”

• III miejsce Alina Nowak z utworem ,, Przyszła jesień do ogródka”

W jury zasiadły: pani wicedyrektor Edyta Tkaczewska, pani Małgorzata Szostak oraz pani Daria Lelas. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody, by podziękować dzieciom za ich wkład oraz zaangażowanie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!

Organizatorami konkursu były panie: Agnieszka Durma, Anna Figiel, Joanna Łata, Patrycja Kołomańska, Agnieszka Rogóyska, Agnieszka Żelichowska