SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W I MIĘDZYSZKOLYM KONKURSIE POEZJI I PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM

29 listopada 8 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do  finału I Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Piosenki w Języku Angielskim w Szkole Podstawowej nr 1 w Kielcach. Konkurencja była bardzo duża  – 30 utalentowanych językowo oraz artystycznie uczniów z różnych szkół kieleckich.

Uczestnicy mogli zaprezentować wiersz o przyjaźni lub piosenkę z filmów Walta Disneya. Miejsca na podium były przyznawane w kategorii klas 1-3 oraz 4-8.

Artyści z naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności oratorskie oraz wokalne na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu możemy się pochwalić aż trzema miejscami na podium: Alina Nowak z klasy 3b uzyskała 3 miejsce w kategorii klas 1-3 oraz w kategorii klas 4-8 Amelia Gajda z klasy 7a zajęła 2 miejsce a Julia Sujka, również z klasy 7a, 1 miejsce.

Cieszymy się bardzo ich sukcesem, gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych!!

Opiekunami uczniów była p. Maria Wojtyna (nauczyciel specjalista) oraz p. Justyna Stochmal (nauczyciel języka angielskiego).