ŚLUBOWANIE

W dniu 11 października odbyła się w naszej szkole Uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych. To wyjątkowy moment w życiu każdego młodego człowieka, który symbolicznie wstępuje w społeczność szkolną, gotów do nauki, współpracy i rozwijania swoich talentów.

Ceremonię zaszczyciły swoją obecnością ważne osoby, w tym pani Dyrektor Szkoły- Dorota Białek-Sołtys, która wygłosiła inspirujące przemówienie, podkreślając wagę edukacji i wyzwań, jakie stoją przed młodymi uczniami. W uroczystości wzięli także udział pani Wicedyrektor Edyta Tkaczewska, Dyrektor Wydziału Edukacji i Profilaktyki Zdrowotnej pan Bartosz Prońko oraz ks. prał. dr Andrzej Kaszycki, którzy swoją obecnością dodali wydarzeniu podniosłości.

Podczas ślubowania pierwszoklasiści uroczyście złożyli przysięgę, deklarując swoją gotowość do wytężonej pracy, poszanowania szkolnych wartości oraz odpowiedzialności wobec siebie i społeczności szkolnej. Następnie pierwszoklasiści mieli okazję zaprezentować przygotowany program artystyczny, który wzbudził wiele emocji i radości wśród zebranych.

To wydarzenie pozostanie w pamięci młodych uczniów na długo, jako początek ich edukacyjnej drogi pełnej nowych wyzwań i sukcesów.