SANTA CLAUS DAY! – MIKOŁAJKI PO ANGIELSKU!

Przez cały tydzień na lekcjach języka angielskiego w klasach I – III świętowaliśmy Mikołajki! Wszystkie dzieci były ubrane w czapki Mikołaja, opaski lub inne świąteczne gadżety. Było kolorowo i panowała super atmosfera!

Uczniowie klas II i III pisali listy do Mikołaja, oczywiście po angielsku a w klasach  trzecich dodatkowo bawili się w „Christmas coding”. Kodowanie i odkodowywanie słów związanych z Mikołajem i Bożym Narodzeniem było super sposobem na powtórzenie alfabetu oraz słownictwa.

Wszyscy uczniowie klas 1-3 śpiewali podczas lekcji piosenki świąteczne co dodatkowo spowodowało że w szkole na dobre zagościła już świąteczna atmosfera.