I miejsce w turnieju piłkarskim U-12 „Ekstra Talent”!

W dniu 19. września o godz. 10.00 na sztucznym boisku przy stadionie Korony Kielce w turnieju piłkarskim U-12 „Ekstra Talent” wystartowało szesnaście zespołów reprezentujących kieleckie szkoły. Najlepszą drużyną w całym turnieju okazała się Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach, która w finale pokonała 3:1 Szkołę Podstawową nr 8 w Kielcach. Jest to duży sukces naszej szkoły, pokazujący ogromny potencjał wszystkich zawodników biorących udział w tym bardzo dobrze zorganizowanym turnieju.

Wyniki naszej szkoły:

Wyniki grupowe:
SP nr 39 – SP nr 34 wygrana 2:1
Bramki: Janus, Latosiński
SP nr 39 – SP nr 28 wygrana 2:1
Bramki: Latosiński, Janus
Sp nr 39 – SP nr 11 przegrana 0:1

Ćwierćfinał:
SP nr 39 – SP nr 9 wygrana 2:0
Bramki: Latosiński x2

Półfinał:
SP nr 39 – SP nr 22 remis 0:0, karne wygrane 3:1

Finał:
SP nr 39 – SP nr 8 wygrana 3:1
Bramki: Latosiński x2, Janus

Najlepszy zawodnik naszej drużyny – Jakub Janus
Opiekun drużyny – Marcin Kozior

Ponad 400 dzieciaków odebrało medale, dyplomy i puchary wręczane przez piłkarzy pierwszego zespołu i trenerów Korony Kielce: Zlatana Alomerovicia, Krystiana Misia, Bartosza Rymaniaka, Angelosa Argyrisa, Nabila Aankoura, Jakuba Żubrowskiego, Elię Soriano, trenera Gino Lettieriego, jego asystenta Sławomira Grzesika i trenera-koordynatora Marcina Gawrona.