Kampania społeczna „Biała Wstążka”

Nasza szkoła i w tym roku przyłączyła się do Kampanii społecznej „Biała Wstążka” pod hasłem „Razem przeciw przemocy w rodzinie”.

W związku z tym zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w konkursie plastycznym, którego zadaniem jest wykonanie plakatu nawiązującego do tegorocznego hasła Kampanii.

Regulamin konkursu plastycznego dotyczącego Kampanii Społecznej „Biała Wstążka”

RAZEM PRZECIW PRZEMOCY W RODZINIE

Cele konkursu:

rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej,
stworzenie możliwości realizacji zainteresowań plastycznych,
uwrażliwianie na potrzeby drugiego człowieka, zainteresowanie akcjami i działaniami na rzecz społeczeństwa,

rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej,

poszukiwanie nowych środków wyrazu, poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych,

rozbudzanie inwencji twórczej.

Zadaniem uczestników jest:

wykonanie plakatu nawiązującego do tegorocznej Kampanii Społecznej „Biała Wstążka” pod hasłem: RAZEM PRZECIW PRZEMOCY W RODZINIE

Prace oceniane będą zgodnie z kryteriami:

zgodności z tematem konkursu,

pomysłowości,

oryginalności ujęcia tematu,

niekonwencjonalności,

estetyki oraz piękna wykonanej pracy,

Uczestnicy:

konkurs jest adresowany do uczniów klas IV – VIII.

Zasady uczestnictwa:

jedną pracę może wykonać maksymalnie 3 osoby

Forma:

praca może być wykonana w dowolnej technice, o dowolnym kształcie jednak nie powinna przekroczyć formatu A3.

Warunki uczestnictwa:

każda praca powinna zawierać opis: imię i nazwisko autora oraz klasę, prace należy dostarczyć do dnia 22.11.22r. Do sali nr 37.

Nagrody:

organizatorzy konkursu przewidują symboliczne nagrody, dyplomy oraz dodatkowe punkty z zachowania.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!