Dzień Seniora

14 listopada obchodzone jest święto seniorów. Z tej właśnie okazji w naszej szkole, została zorganizowana zbiórka herbat i czekolad. Uczniowie oraz rodzice licznie wzięli udział w akcji zbierania darów dla mieszkańców DPS-ów oraz hospicjum. Przez cały listopad oraz grudzień przedstawiciele poszczególnych klas, wraz z wychowawcami, organizowali wyjazdy do miejsc zamieszkujących przez osoby starsze, aby wręczać seniorom przygotowane paczki.

Do naszej szkoły zawitali również seniorzy z Klubu Seniora z ul.Warszawskiej oraz Klubu Seniora z ul. J.N. Jeziorańskiego. Dla przemiłych gości, uczniowie klas 2b i 3b zaprezentowali przedstawienie przygotowane na uroczystość z okazji Święta Niepodległości 11 listopada.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się nam zebrać ponad 300 paczek, które sprawiły uśmiech na twarzy wielu osobom. Wszyscy seniorzy czuli ogromną wdzięczność i wzruszenie, co można było zauważyć przez radość i łzy w oczach.

Bardzo dziękujemy uczniom naszej szkoły oraz rodzicom za zaangażowanie i pomoc w niesieniu wsparcia, miłości i pamięci o seniorach.