BRĄZOWY MEDAL W PŁYWANIU DLA CAŁEJ DRUŻYNY

W dniu 3.03. 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Pływaniu kl. 3-4.

Szkołę naszą reprezentowała liczna grupa wspaniałych pływaków:  Hanna Kożuchowska, Lena Gąsiorek, Dagmara Brzoza, Barbara Kowalewska, Amelia Janowska, Anna Piotrowska, Hanna Drezińska, Wiktoria Kwiecień, Bartłomiej Socha, Kacper Sęk, Mikołaj Sobala, Adam Domagała, Antoni Świercz, Antoni Murrain, Kacper Rochoń, Oliwier Bednarski, Piotr Szabla, Michał Śpiewak.

Na szczególne wyróżnienie zasługują:
Bartłomiej Socha – III miejsce 50m. st. dowolny,
Lena Gąsiorek – II miejsce 5-m. st. klasyczny,
Hanna Kożuchowska – II miejsce 50 m. st. klasyczny,
sztafeta 4 x 50 m. st. klasyczny ( L. Gąsiorek, H. Kożuchowska, A. Janowska, W. Kwiecień) – II miejsce.

Jednak ogromne brawa należą się wszystkim zawodnikom, ponieważ DRUŻYNOWO WYWALCZYLI III MIEJSCE i stanęli na podium, a zdobyty puchar powędrował w mury SP 39. Gratulujemy i dziękujemy za rewelacyjny występ i wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły.