„Błękitny Promyk Nadziei”

W tym roku nasza szkoła zakończyła akcję zbierania nakrętek dla Fundacji Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei”.  Pozwalają one pozyskać niezbędne fundusze, by nieść pomoc osobom chorym, niepełnoprawnym i podopiecznym Fundacji Miśka Zdziśka.

Jednak nie oznacza to, że przestajemy zbierać nakrętki . Tym razem mamy możliwość udzielenia pomocy uczennicy naszej szkoły, Ani Szczygieł z klasy 3d. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w akcji, by pomóc zrefundować kosztową rehabilitację, która wspomoże  funkcjonowanie dziewczynki w życiu codziennym. Zakrętki prosimy dostarczać na portiernię.

Bo tak niewiele potrzeba, by dać tak wiele… Wystarczy odrobina serca <3 Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za włączenie się do tej szczytnej akcji! Samorząd Uczniowski.