Daily Archives: 11 stycznia 2019

27. Finał WOŚP

13 stycznia 2019 r. odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zbiórce udział bierze również nasza szkoła.

Pod tym linkiem zorganizowana jest elektroniczna zbiórka na WOŚP w ramach naszego sztabu szkolnego.

Zapraszamy do wsparcia tej szczytnej akcji! 🙂

Rozstrzygnięcie konkursów organizowanych w bibliotece

„Czytelnikiem miesiąca” została Małgosia Sławska z klasy IVC, która przeczytała 20 książek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego w kinie „Helios”.

Dokarmiamy ptaki

Zima to trudny czas dla ptaków, ale z naszą pomocą przetrwają ją na pewno łatwiej. O skrzydlatych przyjaciołach  pamiętają również pierwszaki.

Dzieci z klasy 1b i 1a dbają o to, aby nasi przyjaciele podczas tegorocznej, mroźnej zimy nie były głodne. W naszym szkolnym ogrodzie ptaki mają do dyspozycji kilka karmników, które uzupełniliśmy ptasimi smakołykami.

Dokarmiając ptaki, dzieci zbliżają się do nich, pobudzają swoje zainteresowania, uwrażliwiają na przyrodę, a także zyskują poczucie, że robią coś dobrego.

Po wykonaniu zadania, wszystkie dzieci udały się na chwilkę zimowego szaleństwa na śniegu.