WIZYTA PANI LEŚNICZY

W dniu 21.01.2021r. poprzez aplikację TEAMS naszą świetlicę odwiedziła Pani Eliza Hłasko – pracownik Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Przygotowała dla nas ciekawą prezentację na temat „Jak możemy pomóc zwierzętom przetrwać zimę”. Prezentacja przybliżyła dzieciom gatunki zwierząt i ptaków, które zamieszkują nasze lasy. Pani Eliza opowiedziała jak zwierzęta radzą sobie podczas zimy, a jak mogą pomóc im ludzie. Dzieci dowiedziały się także, w jaki sposób dokarmiać ptaki, czym możemy je dokarmiać i w jakich miejscach.

To ważne informacje dla każdego małego miłośnika przyrody. Dzieci mogły także sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając na ciekawe zagadki, które zadawała Pani Eliza. Cała prezentacja bardzo się dzieciom podobała, a Pani Eliza powiedziała, że bardzo chętnie znów nas odwiedzi.