Miejski Konkurs Plastyczny – „W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta”

„W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta”– pod takim hasłem po raz trzeci odbył się konkurs plastyczny dla uczniów kieleckich szkół podstawowych. Finał konkursu, wręczenie nagród laureatom oraz otwarcie pokonkursowej wystawy prac odbyło się 3 czerwca 2019 r. w OMPiO.

Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej W Kielcach.

Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką malarską (akwarela, tempera, pastel), zgodnej z tematem konkursu. Naszą świetlicę reprezentowała uczennica kl. II c Oliwia Soboń. Dziewczynka wykonała piękną pracę plastyczną za którą otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej (klasy I-III). Małej artystce gratulujemy wielkiego sukcesu jakim jest wyróżnienie w konkursie miejskim!! Opiekę nad zdolną uczennicą sprawowała Pani Magdalena Iwan.