Konkurs Recytatorski „Jesienne wierszowanie”

Dnia 8 października 2021 roku w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Recytatorski pt. „Jesienne wierszowanie”, którego celem było popularyzowanie utworów o tematyce jesiennej. Konkurs kierowany był do uczniów klas II i III. Ogółem wzięło w nim udział 11 recytatorów, którzy na tle jesiennej scenografii bardzo pięknie recytowali wybrane wiersze, przygotowali też piękne stroje oraz rekwizyty. Prezentacje oceniała komisja konkursowa, która po burzliwych obradach ogłosiła wyniki konkursu oraz wręczyła nagrody.

Oto wyniki konkursu:

• I miejsce  Alicja Cygan  kl. II A
  • II miejsce Adam Domagała kl. III B
  • III miejsce Natalia Kołda kl. II C oraz Aleksandra Łozińska kl. III A
  • Wyróżnienia: Krzysztof Znamirowski kl. II B, Mateusz Wesołowski kl. II B oraz Oskar Jędrzejewski kl. III D

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Organizatorami konkursu były Panie: Kinga Tomaszewska, Anna Zelek, Dorota Mostowska