„JESTEM  ZDROWY, BEZPIECZNY I EKOLOGICZNY”

W dniu 17 września 2020r . Straż Miejska w Kielcach ogłosiła konkurs plastyczny „Jestem zdrowy, bezpieczny i ekologiczny”, który był adresowany do uczniów placówek objętych Programem Profilaktycznym „Bezpieczne Kielce ze strażą Miejską.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przygotowanie płaskiej pracy plastycznej (rysunek, wyklejanka, malunek itd.) rozmiar do formatu A3. Prace konkursowe miały odnosić się do celów konkursu:

-Jestem zdrowy – właściwe postawy i zachowania wobec zaistniałej sytuacji w świecie i wokół nas, dbanie o swoje zdrowie i innych.

-Jestem bezpieczny – jak zachować się wobec osób obcych spotkanych na ulicy, w domu, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, odpowiednie zachowania wobec obcych zwierząt.

-Jestem ekologiczny – dbanie o środowisko naturalne, segregacja odpadów.

Do konkursu przystąpiło siedem uczennic z naszej szkoły. Każda z dziewczynek pod okiem wychowawcy świetlicy, wykonała piękną pracę plastyczną.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w grudniu 2020r.

Wyniki konkursu:

II miejsce – kategoria wiekowa 8-9lat –  Maria Niedbał kl. 2c (opiekun Aleksandra Jas)

Wyróżnienie specjalne – kategoria wiekowa 8-9 lat – Martyna Maniak kl. 3d (opiekun Magdalena Iwan)

Wyróżnienie – kategoria wiekowa 8-9 lat – Maria Deep kl. 2a (opiekun Kinga Tomaszewska)

Walory artystyczne – kategoria wiekowa 8-9 lat – Maja Wolak kl. 2c (opiekun Dorota Mostowska) oraz Laura Bugajska kl. 2e (opiekun Agnieszka Rogóyska)

Zaangażowanie dziewczynek zostało docenione, zdobyły wiele ciekawych nagród rzeczowych, a laureatka II miejsca oraz wyróżnienia specjalnego również dyplom. Wszystkim uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!