Wyniki I etapu konkursu InstaLogik

W tym roku po raz pierwszy uczniowie z klas 4-8 wzięli udział w konkursie matematyczno-informatycznym dla uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej pod nazwą InstaLogik. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu).

Do drugiego etapu przeszli następujący uczniowie: Marcel Moń kl.4s, Aleksander Takosoglu kl.6b, Kamila Jasińska kl.6d i Szymon Lis kl.7b.

Gratuluję pierwszego sukcesu.

Konkurs InstaLogik adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Uczniowie na konkursie zmierzyli się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadziły ich w świat programowania.

I etap odbywał się w terminie od 1 października do 5 listopada 2020r do godziny 20.00. Polegał on na rozwiązaniu online pytań testowych do kilku zadań matematyczno-logicznych opisanych w formie historyjki.

Etap II konkursu odbędzie się 12 grudnia 2020, w godzinach 10:00 – 11:30

Życzę powodzenia i pozdrawiam Monika Frąk

Skip to content