VII KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

Zakończyła się 7 edycja Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. W konkursie, jak zwykle, wzięło udział wielu uczniów naszej szkoły, nie tylko z klas DSD. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością kultury, historii, polityki i geografii krajów niemieckojęzycznych. Wśród 52 startujących najlepszy okazał się Aleksander Nawrot z klasy 3c, który uzyskał 54 z 68 możliwych punktów do zdobycia. Na dalszych miejscach uplasowały się Natalia Wielicka z kl 3f oraz Zuzanna Pałgan z kl 1d. Główną nagroda dla najlepszych są podwójne zaproszenia na dowolny seans, ufundowane przez kino Moskwa, a także książki, dyplomy i gadżety.

Najlepsi w poszczególnych kategoriach:
Klasy pierwsze:
Zuzanna Pałgan , Justyna Górska, Aleksandra Kurbańska
Klasy drugie:
Natalia Szymczyk, Natalia Biłowicka, Weronika Miszczak, Paulina Kuziel
Klasy trzecie:
Aleksander Nawrot, Natalia Wielicka, Karol Gajek
Inne osoby wyróżnione:
Jakub Bródka, Julia Kruszyna, Grzegorz Banasik, Zuzanna Banaś, Paweł Karaś, Wiktoria Serafin, Kamil Krzemiński, Aleksandra Kwiatkowska
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!