UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNO-JĘZYKOWYM „MY PICTURE DICTIONARY”

26 marca w sali teatralnej naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom I Międzyszkolnego Konkursu Plastyczno-Językowego „ My picture dictionary”.

Na uroczystość przybyli nauczyciele wraz ze swoimi podopiecznymi z różnych szkół kieleckich. Dzięki  sponsorom: szkole językowej Language Zone, Parku trampolin Happy Jumper, kinu Helios, radiu eM oraz Basenom Tropikalnym Binkowski zwycięzcy oraz wszyscy wyróżnieni otrzymali cenne nagrody.

Po wręczeniu nagród nasi Goście mogli posłuchać mini koncertu w języku angielskim przygotowanym przez uczennice naszej szkoły: Alinę Nowak, Amelię Gajdę, Julię Sujkę, Aleksandrę Łozińską oraz Gabrielę Znamirowską. Występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Wszyscy byli pod wrażeniem talentów muzycznych dziewczyn.

Po części oficjalnej był czas na słodki poczęstunek, zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz obejrzenie wystawy nagrodzonych prac.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!!!