PROGRAMUJEMY W APLIKACJI SCRATCH

W piątek 24 maja w Szkole Podstawowej nr 7 w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień zdobytych przez uczestników III KONKURSU INFORMATYCZNEGO – PROGRAMUJEMY W APLIKACJI SCRATCH.

Celem konkursu, organizowanego przez Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Szkołę Podstawową nr 7 w Kielcach było przede wszystkim rozwijanie umiejętności programowania, logicznego i analitycznego myślenia oraz kreatywności uczniów poprzez wykonanie w aplikacji Scratch 3.0 pracy na temat: „Scratch zwiedza województwo świętokrzyskie”.

Wraz z opiekunem – nauczycielem informatyki Panem Marcinem Zegadło naszą szkołę jako jedyny, reprezentował uczeń klasy VIC Filip Wydra zdobywając w pełni zasłużone wyróżnienie. Oryginalność, walory edukacyjne i artystyczne pracy oraz pomysłowość chłopca sprawiły, że spośród niemalże 160 prac akurat jego została doceniona przez Jury Konkursowe.

Serdecznie gratulujemy Filipowi i życzymy powodzenia w kolejnej edycji konkursu już za rok.

„Wszyscy mamy nadzieje, marzenia i pragnienia. Dzięki naszym kreatywnym umysłom mamy zdolność zmiany idei w rzeczywistość”

                                                                                                                               Richard Webster

Filip – spełniaj swoje marzenia!!!

Skip to content