Niech żyje bal…

Bo coś w szaleństwach jest młodości,
wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
i rozumniejsze od rozumu…

Leopold Staff

14 czerwca 2024 w kieleckiej restauracji „Marmurowa” w Wojewódzkim Domu Kultury odbył się kolejny w historii naszej Szkoły Bal Ósmoklasisty.

Uroczystość rozpoczęła się oczywiście uroczystym polonezem w wykonaniu naszych tegorocznych Absolwentów – uczniów klasy 8a. Następnie Pani Dyrektor powitała wszystkich obecnych i dokonała oficjalnego otwarcia imprezy.

Zabawa była wyśmienita. Dziewczyny zachwycały kreacjami, chłopcy elegancją. Parkiet wypełniony był po brzegi. Nie zabrakło też podziękowań, kwiatów i chwil wzruszenia. Świetna muzyka, smakowite przekąski i doskonałe humory sprawiły, że ten wieczór z pewnością zapamiętamy na długo.

Moc serdecznych, szczególnych podziękowań kierujemy do Rodziców, którzy zorganizowali tegoroczny Bal. Spisali się na szóstkę :).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji pod poniższym linkiem.

Skip to content