Natalia Borusińska z szansą na Mistrzostwa Europy!

Być  może jest jeszcze w Gimnazjum nr 7 w Kielcach ktoś, kto nie słyszał o tym, że uczennica klasy II c Natalia Borusińska ma szansę pojechać na mistrzostwa Europy klasy Laser w żeglarstwie. Piszemy o niej dopiero teraz,   bo to skromna dziewczyna,  która ciężko pracuje i nie chwali się tym, że znalazła się w kadrze narodowej. 

O jej talencie i planach pisali już dziennikarze „Echa Dnia”. Jej wysiłki wspierają władze Kielc oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zalew Kielce”, gdzie  Natalia trenuje.
Swoją żeglarską przygodę rozpoczęła cztery lata temu.  Pokochała  uroki żeglarskiego życia, wiatr we włosach i przestrzeń.

Pozostaje nam życzyć  jej  pomyślnych (czytaj silnych) wiatrów  oraz spełnienia marzeń, w tym przede wszystkim tych o nowej łódce i  treningach na akwenach na całym świecie. Możemy jej w tym pomóc. Jak? Odpowiedź znajduje się na  stronach „Echa Dnia”.

Echo Dnia – link

TVP Kielce – link