NASZE GIMNAZJUM- SZKOŁĄ PRZYJAZNĄ ENERGII

W środę – 7 czerwca 2017r. na terenie Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego, Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach, odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej działalności profilaktycznej realizowanej przez kieleckich strażników.

Wiele emocji dostarczył uczestnikom test wiedzy, który odbył się tuż przed samą galą finałową. Jego wyniki doliczone do dotychczasowej punktacji uzyskanej przez zespoły konkursowe, ostatecznie zadecydowały o przyznaniu poszczególnych miejsc w całorocznych zmaganiach konkursowych. Ostatecznie nasza siódemka stanęła na  podium zajmując: III MIEJSCE

Nasze gimnazjum zdobyło również tytuł SZKOŁY PRZYJAZNEJ ENERGII i otrzymało bon o wartości 500 zł na zakup artykułów energooszczędnych.