MULTIMEDALISTKI- 3 pokolenia!

To Nasze SUPER dziewczyny, które w tym roku 5 razy stawały na najwyższym podium odbierając złote medale z Mistrzostw Kielc (koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna, sztafetowe biegi, czwórbój LA). Dodatkowo brązowy medal za siatkówkę i 3 razy I miejsce w Mistrzostwach Kielc klas 7.

A Julia Zgórska jeszcze indywidualnie 2 medale z tenisa stołowego i pływania.
To wszystko dzięki systematycznej i ciężkiej pracy na zajęciach pozalekcyjnych. Są nie do zatrzymania :):) waleczne, ambitne i chcą to powtórzyć w przyszłym roku. Ich młodsze koleżanki z klas IV i V biorą z nich przykład i już na początku swojej drogi sportowej wywalczyły 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal na najważniejszych imprezach. 

Dziewczyny dziękujemy za ten rok, ciężki, pracowity, pełen wyrzeczeń ale tak bardzo satysfakcjonujący i bogaty w sukcesy.
Praca z Wami to przyjemność!!!
Powodzenia i od września zaczynamy walkę o medale!

Skip to content