MISTRZOSTWA KIELC W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 21.10.2022 r. odbył się w naszej szkole finał miejski w mini piłce ręcznej chłopców, w którym wzięły udział następujące szkoły podstawowe : SP 39, SP 27, SP 25. Reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 39 wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce w Mistrzostwach Kielc w Mini Piłce Ręcznej chłopców.

Klasyfikacja Końcowa Finału:

1. Szkoła Podstawowa Nr 39

2. Szkoła Podstawowa Nr 25

3. Szkoła Podstawowa Nr 27

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej Nr 39 : Brzoza Borys, Forębski Adam, Janus Filip, Moń Marcel, Partyka Olaf, Adamczyk Patryk, radek Alan, Sobierajski Wiktor, Kutwin Aleksander, Schmeidel Michał, Augustowski Maciej, Pęczkowicz Krzysztof, Raczyński Piotr, Sołtyk Wojciech, Sutowicz Borys, Tkaczyk Adam, Wisniewski Marcel.

Opiekun – Aleksander Litowski.

Skip to content