Michał Sternak laureatem Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Uczeń klasy IE, Michał Sternak, został jednym z trójki laureatów VII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowinach.

W pokonanym polu zostawił 61 innych uczestników tych prestiżowych zawodów tj. uczniów klas pierwszych DSD z Kielc i Nowin. Jesteśmy dumni, że w klasach DSD nasi uczniowie tak świetnie radzą sobie ze znajomością kultury, historii i geografii krajów niemieckojęzycznych. Pozostali uczniowie Siódemki również bardzo wysoko uplasowali się w końcowym rankingu – w pierwszej dziesiątce mamy 4 przedstawicieli naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!

20160609_142858