Mamy laureata Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego!

Uczeń klasy 3c Aleksander Nawrot (opiekun: mgr E. Kolasińska) zajął III miejsce w Polsce i zarazem I miejsce w województwie w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” organizowanego przez Łowców Talentów Jersz. Olek wykazał się bardzo dużą wiedzą i uzyskał 95% punktów możliwych do otrzymania, tym samym zapewnił sobie tak prestiżowe wyróżnienie, tytuł laureata oraz nagrodę.
Również kilku pozostałych uczniów naszej szkoły, biorących udział w tym konkursie, uzyskało bardzo dobre wyniki zajmując czołowe miejsca w województwie: II miejsce w województwie -Wiktora Serafin (3d), Karolina Jantura (2e), Jakub Bródka (1d),  III miejsce w województwie- Olga Siwiec (3d), Tomasz Umański (2d) oraz IV miejsce w województwie – Iga Stajewska (3c), Bartosz Dudzik (1d).
Serdecznie gratulujemy!!!

20170509_155615[1]