LEGO Education SPIKE Essential

Uczniowie klasy 1 E podczas zajęć doskonalą sztukę układania klocków Lego. W ramach projektu Laboratoria Przyszłości szkołą została doposażona w zestawy klocków LEGO Education SPIKE Essential.

Zestaw LEGO Education SPIKE Essential to narzędzie do nauki przedmiotów STEAM, edukacji językowej, społecznej i emocjonalnej dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Dzięki połączeniu kolorowych klocków LEGO, łatwego w użyciu sprzętu i oprogramowania oraz intuicyjnego języka kodowania metodą „przeciągnij i upuść” opartego na Scratchu jr., SPIKE Essential angażuje uczniów w zajęcia edukacyjne, pomagając im opowiadać historie i rozwiązywać złożone problemy, niezależnie od poziomu ich nauki. Od projektów dla początkujących po nieograniczone możliwości kreatywnego projektowania, Lego pomaga uczniom ćwiczyć podstawowe umiejętności STEAM potrzebne w codziennym życiu i na dalszych etapach nauki by stać się innowacyjnymi umysłami jutra… po prostu się bawiąc!