Konkurs języka niemieckiego SPRACHDOKTOR za nami

Jak zwykle bardzo liczna grupa uczniów naszej szkoły przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR. W tym roku odbyła się już XVII edycja konkursu, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i szkół ponadgimnazjalnych.

Najliczniejszą grupę wśród młodzieży Siódemki stanowili uczniowie klas pierwszych i trzecich. Zwycięzcy w rankingu ogólnopolskim otrzymają atrakcyjne nagrody: Wakacyjny Obóz Talentów oraz nagrody rzeczowe, natomiast pozostali uczniowie dyplomy za najlepsze wyniki w poszczególnych województwach. Organizator zobowiązuje się przekazać wyniki najpóźniej za 6 tygodni po konkursie, a więc cierpliwie czekamy i ściskami kciuki za naszych debeściaków.