II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ W JĘZYKU OBCYM ”PIOSENKA NA GWIAZDKĘ” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

W dniu 21 grudnia komisja konkursowa podsumowała II Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej „Piosenka na Gwiazdkę” który w tym roku ze względu na ograniczenia związane z pandemią odbył się on line. Patronat nad tym wydarzeniem objął  Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,  Radio Kielce i Telewizja Kielce.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Antonina Goworek –Szkoła Podstawowa nr 20

I miejsce – Karolina Kuttles – Szkoła Podstawowa  nr 39

II miejsce – Honorata Mokrzycka – Szkoła Podstawowa  nr 25

III miejsce – Natalia Małek – Szkoła Podstawowa nr 33

III miejsce – Maja Pieczaba – Szkoła Podstawowa w Niestachowie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem, zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranych, a ich opiekunom życzymy dalszych sukcesów w pracy z uczniami. Nagrody rzeczowe i dyplomy  dla zwycięzców  w najbliższym czasie zostaną przekazane do  macierzystych szkół uczestników.

Skip to content