Dyskoteka dla kas 4-6

22 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Andrzejek dla uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej organizowana przez Samorząd Uczniowski. Były tańce solo, w parach, zdarzały się też korowody taneczne.
Imprezę rozkręcał nasz szkolny dj 😉 Julia Szymańska z klasy 3f.
Uczestnicy dyskoteki mieli okazję do zabawy pod niezawodną opieką nauczycieli i wychowawców klas, którym należą się serdeczne podziękowania za poświęcony czas.
Podsumowując, wielkie podziękowania należą się również członkom i opiekunom samorządu uczniowskiego, którzy zadbali o wystrój sali oraz organizację zabawy.
Uczniowie bawili się i integrowali w sposób bardzo kulturalny w duchu przyjaźni, radości oraz życzliwości. Wypada mieć nadzieję, że przyszłoroczna impreza okaże się równie pomyślna jak tegoroczna!