BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów do udziału w zabawie promującej czytelnictwo.

Poniżej zamieszczamy kalendarz adwentowy z zadaniami na poszczególne dni grudnia.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w zabawie zgłaszają się do biblioteki, dostają wydrukowany plan pracy i realizują go we własnym zakresie.

Wykonane zadania przekazują codziennie do biblioteki zbierając pieczątki. Osoby, które wykonają wszystkie polecenia zawarte w kalendarzu otrzymają pochwały oraz dodatkowe punkty z zachowania.

Zachęcamy do udziału w przedświątecznej zabawie, która jest okazją do częstego odwiedzania biblioteki oraz zaproszeniem do czytania.