Bal Absolwenta 2019

7 czerwca 2019 w pięknej scenerii kieleckiej restauracji “Patio” Hotelu Kongresowego odbył się kolejny w historii naszej Szkoły Bal Absolwenta.
Uroczystość rozpoczęła się oczywiście uroczystym polonezem w wykonaniu naszych tegorocznych Absolwentów – uczniów trzecich klas gimnazjalnych i ósmych klas szkoły podstawowej.

Następnie Pani Dyrektor, Rodzice oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego powitali wszystkich obecnych i dokonali oficjalnego otwarcia imprezy.
Zabawa była wyśmienita. Dziewczyny zachwycały kreacjami, chłopcy elegancją. W ciągu kilku minut parkiet wypełnił się po brzegi. Świetna muzyka, smakowite przekąski i doskonałe humory sprawiły, że ten wieczór z pewnością zapamiętamy na długo.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy zorganizowali tegoroczny Bal. Spisali się na szóstkę :).

Galeria Echa Dnia