Wizyta Pani Leśniczej w świetlicy szkolnej.

W dniu 11.02.2020r. naszą świetlicę odwiedziła Pani Eliza Hłasko- pracownik Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Przygotowała dla nas ciekawą pogadankę na temat „Jak możemy pomóc zwierzętom przetrwać zimę”.
Prezentacja przybliżyła dzieciom gatunki zwierząt i ptaków, które zamieszkują nasze lasy. Opowiedziała jak zwierzęta radzą sobie podczas zimy, a jak mogą pomóc im ludzie. Dzieci dowiedziały się także, w jaki sposób dokarmiać ptaki, czym możemy je dokarmiać i w jakich miejscach.
Na koniec dzieci obejrzały krótki filmik, który przypomniał zasady, których należy przestrzegać będąc na wycieczce w lesie.
To ważne informacje dla każdego małego miłośnika przyrody.
Cała prezentacja bardzo się dzieciom podobała, a Pani Eliza obiecała, że jeszcze odwiedzi naszą świetlicę.