Walentynki w świetlicy szkolnej

Walentynkowe kocham dla Ciebie
Z Tobą mi jest na ziemi jak w niebie
Fajnie, że jesteś – nie tylko dziś
Kocham Cię zawsze, nawet gdy śpisz!

W tym roku dzień Św. Walentego patrona miłości zamienił się w tydzień Św. Walentego. Z tej okazji dzieci pięknie udekorowały wszystkie sale w czerwone serduszka. Przygotowały  „skrzynkę pocztową”, do której codziennie wrzucały własnoręcznie wykonane  kartki. Piękne  laurki wypełnione pozytywnymi emocjami w postaci wierszyków powędrowały do bliskich osób, by nieść radość. Ponadto wychowawcy przeprowadzali zajęcia „walentynkowe”. Dzieci zapoznały się z kilkoma faktami z życia św. Walentego. Poznały historię tego święta i jak jest obchodzone w różnych zakątkach świata. Udało nam się stworzyć radosny nastrój podczas wspólnych zabaw, takich jak: „Rozbite serca”, „Skrzyneczka pozytywnych emocji”. Cały tydzień panowała u nas miła i wesoła atmosfera, wszyscy wspaniale się bawili.