VII Międzyświetlicowy Konkurs Grafiki Komputerowej „Ilustracja Baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”

W dniu 27.04.2022r. w świetlicy Szkoły Podstawowej nr. 7 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Kielcach odbyło się rozstrzygnięcie VII Międzyświetlicowego Konkursu Grafiki Komputerowej „Ilustracja Baśni Andersena z okazji Dnia Książki dla Dzieci”. Naszą świetlicę reprezentowało troje dzieci z naszej szkoły.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie ilustracji do wybranej baśni H. CH. Andersena w dowolnym programie graficznym. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Zuzanna Olbratowska z klasy III E . Uczennica zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce, dyplom oraz wiele nagród rzeczowych. Młodej artystce serdecznie gratulujemy sukcesu.  Opiekę nad zdolną uczennicą sprawowały Panie Dorota Mostowska i Iwona Jung.