Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Świąteczny Aniołek”

20 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie Świetlicowego Konkursu Plastycznego – „Świąteczny Aniołek”. Konkurs  adresowany był do uczniów klas I-III uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej.

Celem podjętych działań było:

• pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia,
  • rozwijanie zdolności manualnych,
  • promowanie młodych talentów plastycznych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było zgłoszenie pracy plastycznej w formie przestrzennej tj. aniołka z dowolnych materiałów (np. masy solnej, modeliny, gliny, wełny, ciasta, papieru, styropianu itp.).

Jury oceniając prace plastyczne brało pod uwagę: estetykę wykonania, kreatywność oraz pomysłowość autora. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 20 grudnia 2022 r. Komisja konkursowa miała jak zawsze twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwej naradzie komisja wyłoniła zwycięzców.

Wyniki konkursu:

• I miejsce – Konarski Franciszek – kl. 1d, Wesołowski Mateusz – kl. 3b, Kasztelan Gabriela  – kl. 1e, Koniusz Zuzanna – kl. 1b
  • II miejsce – Gołda Wiktoria – kl. 3b,Waldon  Hanna– kl. 1b, Kuźdub Lena – kl. 2a
  • III miejsce – Chaba Liliana – kl. 1c, Kułak Paweł – kl. 1c,  Pindral Julia – kl. 1c,

Wyróżnienie:

• Zaręba Natalia– kl. 2b, Gwóźdź Weronika– kl. 3a, Brzeziński Dawid – kl. 1d, Klikowicz Małgorzata– kl. 2b

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki od organizatorek konkursu: Kingi Tomaszewskiej, Anny Zelek oraz Doroty Mostowskiej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.