Spotkanie z przedstawicielką Zespołu Świętokrzyskich i Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych.

15 listopada 2022 r. na zaproszenie wychowawców świetlicy Pań Katarzyny Kaczor, Magdaleny Iwan oraz Aleksandry Boguckiej w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia za pośrednictwem aplikacji TEAMS. Prelekcja została przeprowadzona przez panią Wiktorię Chrzanowską – przedstawicielkę Zespołu Świętokrzyskich i Nadwiślańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach.

Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jakie Parki Krajobrazowe znajdują się w naszym województwie i czym się charakteryzują. Dzieci zdobyły mnóstwo informacji na temat występującej tu fauny i flory, jak również poznały fachowe nazwy i gatunki zwierząt i chronionych.  Dowiedziały się również różnych ciekawostek na temat leśnego świata.

Zajęcia bardzo zaciekawiły uczniów, którzy aktywnie i w skupieniu w nich uczestniczyli.

W imieniu wszystkich uczniów i wychowawców świetlicy składamy podziękowania Pani Wiktorii Chrzanowskiej za przeprowadzenie interesujących i wartościowych zajęć.