Rozstrzygnięcie konkursu – „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WALENTYNKOWA”

Konkurs skierowany był do uczniów uczęszczających do naszej świetlicy szkolnej. Zadanie uczestników polegało na własnoręcznym wykonaniu kartki walentynkowej.  Technika wykonania dowolna (format do A-4). Gotową kartkę należało wrzucić do „skrzynki walentynkowej” znajdującej się w świetlicy – termin do 12 lutego.

Jury oceniając kartki brało pod uwagę estetykę wykonania, kreatywność i pomysłowość autora. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 15 lutego 2021r. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia. Spośród zebranych kartek jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce – Jakub Suliga – kl. I B

II miejsce – Emilia Zielonka – kl. II A

III miejsce – Weronika Gwóźdź – kl. I A

Organizatorki konkursu P. Katarzyna Kaczor, P. Magdalena Iwan oraz P. Aleksandra Jas  z przyjemnością wręczyły dyplomy i upominki laureatom. Wszystkim  małym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!