Przedszkolaki z wizytą w świetlicy szkolnej

Siedemnastego oraz dwudziestego czwartego października naszą świetlicę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola  Samorządowego nr 42.

Specjalnie dla naszych miłych gości zostały zorganizowane zajęcia plastyczne. Dzieci z wielką radością lepiły z masy solnej i tworzyły z materiałów przyrodniczych piękne „Jeże Kolczatki”. Następnie mili goście z wielkim zapałem  uczestniczyli w zajęciach ruchowych „Gimnastyka to zabawa” co wywołało wiele śmiechu i radości.

Przedszkolaki miały również okazję zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne oraz wziąć udział w prawdziwej lekcji. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci przekonały się, że w szkole jest miło, bezpiecznie i ciekawie. Do zobaczenia we wrześniu !!! 🙂