Przedszkolaki z wizytą w świetlicy szkolnej

24 listopada 2022 r. naszą świetlicę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 42.Specjalnie dla naszych miłych gości zostały zorganizowane zajęcia edukacyjne z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały pogadanki, z której dowiedziały jaka jest historia pluszowego misia. Najmłodszym zostały również przedstawione informacje dotyczące trybu życia prawdziwych niedźwiedzi. Dużą radość przedszkolakom sprawiły zajęcia plastyczne, podczas których  wykonały głowę niedźwiadka z papieru kolorowego. Na koniec zajęć każdy uczestnik mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w pięknej foto budce.

Tego dnia przedszkolaki miały również okazję zobaczyć jak wyglądają sale lekcyjne oraz wziąć udział w prawdziwej lekcji. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie dzieci przekonały się, że w szkole jest miło, bezpiecznie i ciekawie. Do zobaczenia we wrześniu!!