Program Edukacyjny – „Akademia Bezpiecznego Puchatka”

Już po raz piąty Program Edukacyjny „Akademia  Bezpiecznego Puchatka” realizowany był w naszej świetlicy przez klasy pierwsze.

Głównym celem programu było wdrożenie uczniów do przestrzegania bezpieczeństwa dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w internecie.

Pierwszoklasiści uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez wychowawców w oparciu o materiały edukacyjne przesłane przez organizatorów programu. Po przeprowadzonych zajęciach, by zweryfikować zdobytą przez dzieci wiedzę uczniowie rozwiązywali Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Wszyscy podopieczni wspaniale poradzili sobie z testem.

Na zakończenie zajęć każda klasa otrzymała certyfikat potwierdzający znajomość zasad bezpieczeństwa.

Najmilsi pamiętajcie, że WASZE BEZPIECZEŃSTWO jest dla nas najważniejsze!