Miejski Konkurs Plastyczny – „W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta”

„W poszukiwaniu urokliwych miejsc mojego miasta”– pod takim hasłem po raz czwarty odbył się konkurs plastyczny dla uczniów kieleckich szkół podstawowych. Finał konkursu, odbył się w maju 2021 r. w OMPiO.

Organizatorami konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej W Kielcach.

Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką malarską (akwarela, tempera, pastel), zgodnej z tematem konkursu. Naszą świetlicę reprezentowało wiele dzieci z naszej szkoły. Uczeń kl. II a Kacper Sęk wykonał najpiękniejszą pracę plastyczną za którą otrzymał wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej (klasy I-III). Małemu artyście gratulujemy wielkiego sukcesu jakim jest wyróżnienie w konkursie miejskim!! Opiekę nad zdolnym uczniem sprawowały Panie Anna Zelek i Kinga Tomaszewska.