Międzyświetlicowy Konkurs Literacki w SP nr 11- „Mały Pisarz”

18 grudnia w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach odbyło się podsumowanie IX  Międzyświetlicowego Konkursu Literackiego „Mały Pisarz”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Uczestnicy w ramach konkursu mogli zaprezentować swoje zdolności literackie.   Naszą świetlicę reprezentowały uczennice: Natalia Pindral  i Sarah Bruzzese z  klasy III a. Opiekę nad uczennicami sprawowały panie: Dorota Mostowska i Katarzyna Kaczor.  Wysiłek naszych uczennic został doceniony przez jury:

• Sarah Bryzzese – Bajka o tematyce dowolnej w której wykorzystane będą nowoczesne rozwiązania technologiczne (tel. komórkowy, laptop itp.) III miejsce
  • Natalia Pindral- za „W krainie elfów, księżniczek i smoków” III miejsce

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich.