Międzyświetlicowy Konkurs Literacki w SP. nr 11 – „Mały Pisarz”

21 grudnia w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach odbyło się podsumowanie XII  Międzyświetlicowego Konkursu Literackiego „Mały Pisarz”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Uczestnicy w ramach konkursu mogli zaprezentować swoje zdolności literackie. Naszą świetlicę reprezentowali uczniowie: Natalia Wolańska – kl. III b i Paweł Karyś– kl. II a. Wysiłek naszych podopiecznych został doceniony przez jury:

• II miejsce – Natalia Wolańska kl. III b – opowiadanie detektywistyczne pt. „Tajemnica znikających ciasteczek”
  • II miejsce – Paweł Karyś kl. II a – opowiadanie przygodowe pt. „Podróż dookoła świata”

Twórczość najmłodszych została uwieczniona w zbiorze wierszy wydanym przez Szkołę Podstawową Integracyjną nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach, uczniowie otrzymali również wiele ciekawych nagród rzeczowych oraz dyplomy.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy zaszczytnego II miejsca i życzymy dalszych sukcesów literackich.