Konkurs Wokalny w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. M. S. – Curie w Kielcach – „Piosenka wiersz do świętego Mikołaja”

22 grudnia odbył się finał Konkursu – „Piosenka wiersz do świętego Mikołaja”. Organizatorem wydarzenia  była Niepubliczna Naukowa Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kielcach. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych – klas I – III, w regionie Świętokrzyskim.

Celem konkursu było:

• popularyzowanie poezji dziecięcej,
  • popularyzowanie utworów muzycznych związanych ze Św. Mikołajem,
  • zgłębianie wiedzy na temat tradycji świątecznych,
  • zachęcanie do występów przed kamerą.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nagranie wybranego utworu muzycznego, bądź recytacji wiersza i przesłanie ścieżki dźwiękowej do organizatora.

Naszą świetlicę reprezentowało wiele dzieci, jednak tylko 2 uczennicom udało się zdobyć nagrodę.

Wyniki konkursu:

• W kategorii klas 2, miejsce I – Julita Pałka kl. 2d (opieka  – Pani Magdalena Osterczy)
  • W kategorii klas 3, miejsce II – Natalia Wolańska kl. 3 b (opieka – Panie Anna Zelek i Kinga Tomaszewska)

Młodym artystkom serdecznie  gratulujemy dużego sukcesu!!