Konkurs recytatorski „ZOO Jana Brzechwy”

3 grudnia  w naszej świetlicy  odbył się konkurs recytatorski  „ZOO Jana Brzechwy”, podczas którego uczniowie naszej szkoły mogli popisać się swoimi zdolnościami recytatorskimi. Do konkursu zgłosiło się 12 uczestników z klas II i III. Dzieci wykazały się dużym talentem aktorskim i zaprezentowały ciekawe interpretacje wierszy wielkiego poety Jana Brzechwy.
Laureaci:

Miejsce I:  Marcel Sikora, kl II c – „Kwoka”

Miejsce II: Kacper  Świeboda, kl  III c- „Żaba”

Miejsce III: Krzysztof Górnickki, kl III b-  „Ryby”

Wyróżnienie:  Krzysztof  Pęczkowicz, kl III c- „ Żuk”  oraz Bartłomiej Socha, kl II b- „Żuk”

W jury zasiadły panie: Magdalena Osterczy, Dorota Mostowska, Joanna Lanckorońska, Agnieszka Rogóyska. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody, by podziękować dzieciom za wkład i zaangażowanie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!