Konkurs na Najpiękniej ubrane Świąteczne Drzewko

14 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców, wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta na Najpiękniej Udekorowane Drzewko Bożonarodzeniowe. Zadanie uczestników polegało na ubraniu choinki wcześniej wykonanymi ozdobami z naturalnych tworzyw lub przy użyciu naturalnych form zdobniczych.

Dzieci przywiozły ze sobą na rynek dobry humor oraz  mnóstwo cudnych własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Ubraliśmy naszą choineczkę jak najpiękniej potrafiliśmy, czyli „na bogato” 🙂 .  Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom, że mimo dokuczliwego chłodu, wzięli udział w tym wydarzeniu. Podczas jarmarku nasza szkoła zaprezentowała się w środowisku lokalnym.

W tym czasie na scenie Kieleckiego Rynku swój talent wokalny zaprezentowała uczennica klasy II B Hanna Kożuchowska. Hania pięknie zaśpiewała pastorałkę „Zagraj dziecku kołysankę”, co wywołało wielkie brawa !!! Opiekę nad zdolną uczennicą sprawowała Pani Dorota Mostowska.