Konkurs na „Najpiękniej Ubrane Świąteczne Drzewko” na Rynku w Kielcach

18 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców świetlicy, wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta na „Najpiękniej Udekorowane Drzewko Bożonarodzeniowe”. Zadanie uczestników polegało na ubraniu choinki wcześniej wykonanymi ozdobami.

Dzieci przywiozły ze sobą na Rynek dobry humor oraz mnóstwo cudnych ozdób świątecznych. Ubraliśmy naszą choineczkę w kolory bieli i błękitu. Zawisły na niej własnoręcznie wykonane ozdoby, a wśród nich różnorodne gwiazdki, bombki z włóczki, choineczki z wstążek i anielskie skrzydełka. Na koniec drzewko okręciliśmy srebrnym łańcuchem.

Jury oceniało drzewka pod dwoma względami: kreatywności i pracowitości wykonania, oraz wyglądu i przesłania jakie niesie choinka.

Do konkursu przystąpiło aż 11 szkół podstawowych. Ku naszej wielkiej radości praca naszych podopiecznych została doceniona! Zajęliśmy zaszczytne 3 miejsce!!!!

Dziękujemy dzieciom, że mimo dokuczliwego chłodu, wzięły udział w tym wydarzeniu gdzie mogliśmy godnie reprezentować naszą szkołę w środowisku lokalnym.

link do strony www z reportażem: